. Мої статті - Каталог статей - Павлівська ЗОШ I-II ступенів
Павлівська загальноосвітня школа I-II ст.
Понеділок, 07.07.2025, 16:37
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Захист прав дитини
Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ Ќацґональна гарЯча лґнґЯ

Категорії розділу
Мої статті [617]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 163

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 617
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 61 62 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  У Павлівській ЗОШ І-ІІ ступенів був організований і проведений Толстовою Ю.Б. та Тихоновою І.Ю.  – «Тиждень української мови та літератури». З метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; розширити кругозір учнів та поглибити знання життєвого і творчого шляху Л. Ураїнки, Т. Шевченка, сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

    Під час проведення «Тижня української мови та літератури» було організовано і проведено ряд заходів:

  •  лінгвістичні вікторини;
  •  відгадування мовознавчих загадок;
  • конкурс на кращий творчий учнівський проєкт з української мови «Я - журналіст»;
  •  виставка учнівських ілюстрацій до творів Т. Шевченка ,Лесі Українки.

    27 лютого проводжали зиму, вітали весну та Масляну. Веселі конкурси, гарні пісні, смачні українські страви — все це викликало радісні посмішки, дзвінкий сміх дітей і дорослих. Свято вдалося на славу!

Активну участь взяли учні школи. Діти мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу. Усі проведені заходи сприяли підвищенню загальнокультурного рівня учнів, посилювали інтерес до вивчення української мови та літератури.

Ю. Толстова

Мої статті | Переглядів: 73 | Додав: Галилей | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

Мабуть, усі відтінки червоного принесли з собою наші учні. І не важко було здогадатися, дивлячись на діток, який же сьогодні день. А все через те, що саме червоний – колір любові, мужності і відваги. Він асоціюється з сонцем, вогнем, кров'ю. Червоний колір — це сила і лють Марса, це  війна і любов. Червоний  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію.

Також  21 лютого відзначався Міжнародний день рідної мови. Діти дізнались про значення мови в житті кожної людини. Пригадали прислів'я про рідну мову, співали українські пісні, малювали народний символ України - калину. Дівчатка "готували" смачний український борщ з червоних овочів, вирощених на нашій українській землі. А хлопці з ягід і фруктів "зварили" компот.

Родзинкою Дня стала акція «Серце до серця», до якої долучилися всі діти.Вони виготовили чудове Серце Любові і Доброти. Хай воно зігріє кожну дитячу і  дорослу душу, додасть кожному із нас ще більше любові, тепла, толерантності, добра, затишку і миру. 

  Устінова І.І.

Мої статті | Переглядів: 66 | Додав: Галилей | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

Фіолетовий досить  загадковий колір. Наша уява розпочинає активно фантазувати. З'являються чарівні та фантастичні образи, відчуваємо мрійливість.

      Той, хто вибирає фіолетовий, бажає, щоб усі його думки і мрії стали реальністю. Любителі фіолетового воліють реальному свій вигаданий світ, зі своїми цінностями і цілями. Вони дуже мрійливі і часом відмовляються миритися з загальноприйнятими нормами і стандартами. Такі люди дуже творчі і креативні.

      Отож і ми креативили як могли. Зарядили, як і кожного дня, воду, а далі під кольорову музику спробували зіграти в гру "Потанцюй як я". Коли мої учні грали в цю гра на уроках фізкультури, вони себе почували розкуто, а от разом з іншими класами відразу зажалися. Потім відгадували фіолетових мультяшних героїв - це сподобалося всім. На наступних перервах виготовили бузкові гілочки, змагалися, розмальовували Лунтика. Намалювали цілу клумбу фіолетових гіацинтів. Напилися зарядженої фіолетової водички та розійшлися по домівках готуватися до останнього червоного дня.

Мої статті | Переглядів: 83 | Додав: Галилей | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

      Середа блакитна в  нас, ми спокійні повсякчас - під таким девізом  пройшов у початковій школі  третій день  Кольорового тижня.
Багато цікавого діти дізнались про цей колір. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. А води річок, озер та, навіть, океанів  останніми роками забруднюються з катастрофічною швидкістю. Цій проблемі ми присвятили плакат "Птахам - голубе небо, рибам - чиста вода". Діти вирізали рибок і "поселяли" в річці, а птахи стали вільно кружляти в блакитному небі.
     На іншому  плакаті "Земля усміхається квітами і дарує плоди" учні посадили квіти синього і голубого кольору. А їх виявилось чимало! А ще краще запам'ятали, де вони ростуть - у полі, лісі чи на клумбі.
     Гра "Знайди свого Капітошку" вчила дітей бути дружними, згуртованими. Вони з радістю переглянули про нього невідомий сучасним дітям мультфільм. Думаю, що він надихнув дітей на добрі вчинки.
                                                                                                                   Устінова Л.І.

Мої статті | Переглядів: 73 | Додав: Галилей | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

   А зелений манить свіжістю й красою, запахом ялинки, сосни і росою. Зелений- колір природи, рослин. Без них неможливе життя , вони своїм корінням йдуть у землю, а листям тягнуться до неба. Небо і земля мають цілющу силу.Зелений колір-скромний, спокійний, м’який. Це – надія, безпека, розквіт, юність, спокій. Вчимося любити , берегти та бути одним цілим з природою.

Розпочався день з "Ранкового кола". Діти дізналися про користь і значення зеленого кольору. Потім називали слова , у назвах яких є зелений колір, вгадували схований в скриньці предмет, відгадували загадки про зелені овочі, а потім приготували "корисний вітамінний салат". Протягом дня розгадували кросворди , садили ліс. Наше "Дерево бажань" поповнилось дитячими мріями. В кінці дня діти поласували зеленими цукерками.

Устінова І.І.

Мої статті | Переглядів: 106 | Додав: Галилей | Дата: 20.02.2020 | Коментарі (0)

  У ПАВЛІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у січні-лютому 2020 року був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Місячник бібліотек викликав в учнів живий інтерес до творчих конкурсів та виставок. Діти 2-6 класів залюбки брали участь у читацькому марафоні «Читаємо без зупинки», де були використані твори Всеволода Нестайка, казки народів світу та дитячі вірші. В ході марафону було визначено кращих читців.

У творчих майстернях учні 5 та 6 класів виготовили цікаві сувеніри, намалювали малюнки до улюблених творів та організували виставки. Цікаву ідею започаткували учні 4 класу. Вони зібрали власну класну бібліотеку, куди входять яскраві книги казок, енциклопедій та твори дитячих письменників. З цього зібрання була влаштована виставка. Діти презентували захоплюючі книжки, заохочували відвідувачів до їх прочитання та наслідувати їх приклад збирати власні бібліотеки вдома та в класах.

Роль книги та бібліотеки була яскраво висвітлена у конкурсі творів «Бібліотека майбутнього». Учні 1-2 класів відвідали сільську бібліотеку і на смайл-опитуванні висловили свої враження та пропозиції від побаченого. З учнями 4-6 класів проведені бесіди «Діти, книги, бібліотека!», а з учнями 7, 9 класів бесіда «Як виховати творчого читача». Ці бесіди проводились з участю кращих читачів бібліотеки, які надавали практичні поради та рекомендації як вести щоденники читача, написати відгук про книгу. Проведені вікторини, діалоги, творчі дискусії.

Конкурс поезії «Цей дивний світ бібліотек» викликав інтерес як у молодших так і у старших школярів. Учні 2-4 класів інсценували вірші про бібліотеку, склали слогани та заримовки по темі. А старші школярі презентували свої власні поетичні рядки про книги, школу, бібліотеку, зробили цікавий підбір інформації про користь та значення читання як важливого освітнього процесу.

Завершився місячник підсумком проведених заходів, були названі та відзначені кращі учасники.

Мої статті | Переглядів: 84 | Додав: Галилей | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

      17 лютого в початковій школі Павлівської ЗОШ І – ІІ ст. розпочався тиждень початкової школи.

     Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж сказане слово. Тому було вирішено для дітей організувати та провести кольоровий тиждень.

      Розпочали з понеділка — жовтого дня, адже жовтий – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих. Протягом дня учні залюбки гралися, виконували завдання, заряджали та пили жовту водичку, фотографувалися та раділи, а на завершення виготовили смайлики-сонечка з посмішкою та поласували жовтими цукерками. День минув швидко і весело.

Н. ТОРЯНИК

Мої статті | Переглядів: 95 | Додав: Галилей | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

  На базі ПАВЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ працює гурток "Пішохідний туризм" Центра дитячої та юнацької творчості, який діти відвідують залюбки. На одному з  занять гуртківці вивчали в'язання найпростіших вузлів( прямий, вісімка, зустрічний та інші).

Мої статті | Переглядів: 71 | Додав: Галилей | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

  З метою закріплення знань учнів з питань пожежної безпеки, формування  навичок  правильних дій при пожежі, навчання швидко оцінювати небезпечні ситуації, приймати оптимальне  рішення щодо їх подолання з учнями 5 класу було проведено низку заходів. Організували та провели їх класний керівник 5 класу Толстова Ю.Б. та вчитель основ здоров’я Тихонова І.Ю.

П’ятикласники взяли участь у конкурсі малюнків «Пожежна безпека очима дітей», ознайомилися з будовою та дією вогнегасника під час тематичної бесіди «Легко вогонь запалити, та не просто загасити» та відповіли на питання вікторини «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні» про засоби та правила боротьби з пожежою.

Мої статті | Переглядів: 84 | Додав: Галилей | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

  Урок гімнастики комплекс загальнорозвиваючих вправ для формування та корекції постави та на розтягування.

Мої статті | Переглядів: 75 | Додав: Галилей | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

Вхід на сайт

Переклад

Пошук

PISA


Поділитися

Посилання


Copyright MyCorp © 2025 Зробити безкоштовний сайт з uCoz